• UWAGA RODZICE!

• Dyrektor Publicznego Przedszkola nr 4 w Choszcznie informuje, iż ulega zmianie wysokość dziennej stawki żywieniowej w Przedszkolu. Od dnia 01.02.2023r. dzienna stawka żywieniowa będzie wynosić 12zł.
          • Przedszkole czynne jest w godzinach od 6.30 do 16.30.
          • Ze względu na konieczność mycia i dezynfekcji ciągów komunikacyjnych dzieci przyprowadzamy w godzinach od 6.30 do 8.15.
          • Rodzice zobowiązani są zapoznać się z procedurą bezpieczeństwa w PP4 w Choszcznie, dostępną na stronie internetowej oraz przy wejściu głównym przedszkola.
          • Wszelkie występujące u dzieci alergie muszą być poświadczone przez lekarza rodzinnego lub alergologa.
          • Rodzice wchodzą do przedszkola z dziećmi tylko do części wspólnej (hol, szatnia). Prosimy o zakładanie maseczek podczas przebywania w przedszkolu oraz dezynfekcję rąk przy wejściu do przedszkola.
          • Osoby upoważnione do odbioru dziecka prosimy o posiadanie dowodu tożsamości. Dzieci z przedszkola mogą odbierać tylko osoby pełnoletnie.
          • Prosimy, aby dzieci miały komplet ubrań (koszulka, spodnie, bielizna) na zmianę w swojej szafce, w szatni (dotyczy to dzieci ze wszystkich grup wiekowych).